Gabinet: ul. Kmicica 3, Wrocław
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
 • kat D autobusy

  Kierowca kat B C CE dnia: pon, 04/07/2008 - 18:18

  Ja uczestniczyłem w kursie na prawo jazdy kat. D w szkole A....... i zdecydowanie nie polecam!!!

  Właściciel oszukał mnie na samym początku powiedziawszy, że kurs odbywa się na takim samym modelu autobusu, na jakim jest przeprowadzany egzamin.

  A w rzeczywistości egzamin odbywa się na diametralnie innym autobusie. Szkoła ta nie ma swojego instruktora, który posiadałby uprawnienia do przeprowadzenia szkolenia teoretycznego z zakresu kat. D (instruktor ten nie posiada nawet prawo jazdy na tę kategorię) dlatego też uczęszczałem na kurs teoretyczny z zakresu kat. B.

  Szkoła podnajmuje instruktora prywatnego do szkolenia praktycznego. Odbywa się ona na innym autobusie niż zdaje, się egzamin. Ponadto właściciel szkoły zalegał z opłatami dla owego instruktora i on powiedział mi, że nie zacznie za mną jazd dopóki właściciel szkoły A....... nie odda, mu pieniędzy i kazał mi przywozić pieniądze wcześniej zapłacone w szkole. Sposób traktowania mnie przez instruktora też pozostawia wiele do życzenia.

  Nie pojawianie się na jazdach, bez wcześniejszej informacji itp. Poziom szkolenia bardzo niski-małomówny instruktor, który nie ma pojęcia o nowych przepisach i nic nie mówi na temat popełnianych błędów (które robiłem czasem celowo, żeby zobaczyć ,czy zareaguje)

  Np. na placu manewrowym zawsze wypinałem się z pasów, gdyż myślałem, że nie są one potrzebne, a on nigdy nie zwrócił mi uwagi, że na placu egzamin zdajemy w pasach. (dlatego oblałem pierwszy egzamin)

  Wykupiłem sobie dodatkowe jazdy z innym instruktorem (Kursant) i on był przerażony moimi nawykami złej jazdy jakie wpoił mi poprzedni instruktor ze szkoły A.........Był mocno zdziwiony, że nie pojechałem ani razu w miejsca w które przeważnie jeżdżą na egzaminach. Wszyscy kursanci, którzy jeździli z tym instruktorem oblewali egzaminy.

  Ja jeździłem 60 godzin z tym panem i przewinęło się kilku kursantów, byłem świadkiem paru telefonów i wszyscy oblewali za pierwszym razem. Reasumując trzymajcie się jak najdalej od szkoły A...... !!!

  • Nic dodać nic ująć, ale nie zamieszczam nazw krytykowanych szkół na swoim forum
  • Mogę tylko zapewnić, że w szkołach które polecam takie praktyki są niedopuszczalne

  Sprawdź koniecznie inne informacje dla przyszłego kierowcy Badania na prawo jazdy Wrocław

  prawo jazdy jazdy od 17 lat Wrocław

 • Odpowiedz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <img> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

  Więcej informacji na temat formatowania  Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

  Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!


   

   

  We respect your email privacy

   
  Subscriber Counter


  Telefon do rejestracji
  601 775 123


  Rejestracja internetowa