Badania psychotechniczne dla kierowców we Wrocławiu.- pobierz druk skierowania na badania psychotechniczne wzór do mojej pracowni psychologicznej.

 

Pojęcie badania psychotechniczne jest zwyczajową nazwą badań psychologicznych kierowców !! Witam jestem zainteresowany badaniami psychotechnicznymi na kierowcę kategorii C ciężarówka. Miałem już robione takie badania jak szedłem do wojska, ale te były tylko i wyłącznie dla nich. Teraz mam już prawo jazdy, świadectwo kwalifikacji i muszę jeszcze zrobić te badania psychotechniczne. A pytanie brzmi, jakie muszę mieć ze sobą papiery jak przyjdę na badania psychotechniczne ????


Mam zrobione takie już badania na wózki widłowe, ale to chyba nie wystarczy, Ale mam je wziąć ze sobą i kiedy jest wolny termin na te badania, bo zależy mi na czasie. Z poważaniem KrzysztofODPOWIEDŹ W mojej pracowni psychologi transportu badania psychotechniczne kierowców wykonuje się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki o godzinie 15.00. Badania w piątki wyłącznie przy zebraniu grupy pięcioosobowej lub większej.

Loading...

Obowiązkowa jest wcześniejsza internetowa rejestracja kierowców- Podanie imienia, nazwiska, pesel i adresu oraz celu wizyty. Adres e-mail Więcej informacji na temat Wrocław na mojej stronie internetowej.

Najlepsze badania psychotechniczne tylko w pracowni psychotechnicznej Doktora Kraśnickiego !! Zapraszamy kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, w tym taxi, autobusów oraz transport ciężarowy. Badania psychotechniczne w pracowni wojskowej i te na wózki widłowe są robione wg tej samej metodyki badań psychologicznych kierowców, więc proszę się nie obawiać. Pamiętaj; sprawne psychotesty dla kierowców od poniedziałku do czwartku na godzinę 15.00, po wcześniejszej rejestracji internetowej. W piątki na godzinę 13.00, pod warunkiem zebrania grupy 3 kierowców. Przy konieczności jednorazowego zbadania większej grupy, możliwe jest ustalenie terminu indywidualnego.

  • Kierowców obowiązuje zabranie prawa jazdy lub dowodu osobistego oraz okularów (w przypadku wady wzroku) [ewentualnie skierowania z zakładu pracy lub policji- jazda po alkoholu. ]
    • Cena psychotestów po alkoholu i punkty 150 zł. - cena urzędowa przez ministra zdrowia
    • Cena innych psychotestów 120 zł
    • Adres pracowni Wrocław ulica Kmicica 3, tel 601 775 123

Podziel się: