WORD Wrocław zdawalność - prawo jazdy najlepsza zdawalność na różne kategorie Wrocław 2011 /2012 i później

 • Pomimo, że moje opinie opierają się na prywatnych doświadczeniach i bezpośredniej współpracy z daną szkołą oraz naocznej obserwacji tego, co się tam robi w trakcie szkolenia i nie tylko, podejścia do swoich kursantów, łatwości odzyskania pieniędzy w przypadku niezadowolenia itp
 • stanowią one jedynie sugestię wyboru i warto zawsze sprawdzić inne opcje !! / internet, opinie znajomych a nawet swoje negatywne doświadczenia na inną kategorię w danej szkole/.

Każda z tych szkół ma swoich zadowolonych kursantów, nie potrzebujących niczyjej porady, ale też zagorzałych oponentów, co widać szczególnie na rożnych forach internetowych. Kategoria B Wrocław Najlepsza zdawalność prawa jazdy we Wrocławiu jest atutem, ciężkim do przeskoczenia przez potencjalną konkurencję . Najlepszym przykładem jest tutaj Szkoła Nauki Jazdy Kursant - niewątpliwy lider na wrocławskim rynku nauki jazdy - prawko amatorskie [kat A B A1 B1] na samochody osobowe oraz motory. Pierwsze miejsce przez 3 lata z rzędu [2004-2006] oraz doskonały marketing, połączony z wysokim poziomem kursów powoduje, że czasami nie są w stanie przyjąć wszystkich chętnych od razu.Oczywiście jest to solą w oku konkurencji i można się spotkać z postami, punktującymi złośliwie, rzekome niedociągnięcia tej firmy, poprzez tzw " niezadowolonych kursantów " śledzących zawzięcie znaczące, niemoderowane fora internetowe.


  1. Ranking zdawalności na prawo jazdy według szkół jest co pół roku publikowany przez WORD Wrocław i ogłaszany na jego stronie internetowej. Dojazd do działu obsługi klienta Word-u we Wrocławiu, przy ulicy Ziębickiej 34/38. Badania na prawo jazdy Word Wrocław zdawalność
    Niestety, zdawalność w wrocławskich szkołach jazdy jest różna od około 20 % do 50 - 60% przez liderów tego rankingu. Słabsze szkoły [ w rankingu] próbują szukać kursantów poprzez niskie ceny, co z kolei zmusza do obniżki poziomu szkolenia i różne ukryte opłaty. Prawo jazdy kat C C+E D - samochody ciężarowe, przyczepy i autobusy. Sytuacja jest tutaj nieco inna, ponieważ mniej jest szkół prowadzących szkolenie. Większość z nich posiada Mercedesa ATEGO na kategorię C oraz autobus MAN.
    • Tym nie mniej sytuacją się komplikuje w przypadku kat. C+E. Jedynie Ośrodek Edukacji Ruchu Drogowego i Nauki Jazdy przy ul. Weigla 12 posiada Samochód MAN 12240 + przyczepa [oryginalna]. jako pierwsi całkowicie wycofali ze szkolenia Stara 1142, a pozostałe auta też są identyczne z egzaminacyjnymi.
    • Owocuje to bardzo wysoką zdawalnością kursów prawa jazdy kat CDE organizowanych przez tą szkołę- najlepszą we Wrocławiu.
   1. Zapisy na Najlepszą Kategorię A i zdawalność na motocykle Wrocław w Polsce . Kursanci poszukujący najlepszej szkoły jazdy na motocyklu, z reguły bardzo dużo już jeździli wcześniej ale bez stosownych uprawnień. Niektóre szkoły chwalą się 98 % zdawalnością na motocyklowe prawo jazdy, co może być prawdą z powodów wymienionych powyżej. Jedynym kryterium, które polecałbym sprawdzić jest opinia znajomych o takiej szkole oraz obecność motocykli identycznych z egzaminacyjnymi.

    • Polecam ciekawą szkołę jazdy na motor z wysoką zdawalnością Kursy na prawo jazdy kat A Wrocław
    • Dla osób chcących prawo jazdy na motocykl od 17 lat istotna jest także cena i koszt takiego kursu .
   2. Na koniec mogę tylko zachęcić do szybkiego przystąpienia na kurs prawa jazdy. Zdawalność pierwszorazowa jest najwyższa u osób młodych, a im później tym gorzej. Trzeba jednak przyznać, że znam kilku 60-latków, którzy zdali za pierwszym razem [samochody amatorskie -kat B], ku zdziwieniu wszystkich.

    • Wysoka zdawalność w danej szkole nie oznacza, że wszyscy zdają automatycznie za pierwszym razem. Poniżej przykład tzw "Wiecznego Kursanta/Kursantki " obwiniającego wszystkich, oprócz siebie za swoje niepowodzenia. Problem niechętnie wspominany przez najlepsze szkoły jazdy W końcu na początku, jest to potencjalnie zadowolony klient, który zapłacił za kurs i jazdy dodatkowe, mogący polecić szkołę następnej osobie..
    • Cytuję tzw niezadowolonego "Ja już zdaje egzamin państwowy 5 raz, to nie najlepsza szkoła tylko kasę wyciągnęli, a instruktor z którym jeździłam miał gdzieś co robię, rozmawiał z żoną przez telefon i wciąż mówił "dobrze jeździsz"! Dajcie spokój. Lekarz który prowadził zajęcia z BHP zrobił z tego komedię, to był szok by lekarz nie wiedział jak się postępuje w czasie wypadku! Nie polecam tej szkoły, bo zdaje już 5 raz!"
    • Bardzo często osoby, o obniżonych predyspozycjach do prowadzenia pojazdów, z powodów finansowych lub innych, na siłę wymuszają/próbują wymusić wcześniejsze wydanie zaświadczenia o zakończeniu szkolenia.
    • Późniejsza frustracja, z powodu kilkakrotnie oblanego egzaminu oraz powtarzany stress egzaminacyjny, powodują chęć usprawiedliwienia swoich ułomności w sposób opisany. Twarda postawa szkoły jazdy co do poziomu egzaminu wewnętrznego powoduje dramatyczne oskarżenia, że naciągają na kasę !!
   3. Rekordziści z przerwami potrafią podchodzić nawet kilka lat do egzaminów państwowych w różnych WORD-ach, zmieniając po drodze całą ekipę instruktorów nauki jazdy z różnych szkół jazdy i nie tylko !! Na szczęście są to tylko niechlubne wyjątki wśród ogólnej zdawalności. Reasumując, mimo wszystko polecałbym szkołę o najwyższej lub wysokiej zdawalności. Presja na sukces Kursanta jest w tych ośrodkach olbrzymia, a co pół roku następuje zmiana lidera czołówki rankingu [z korzyścią dla przeciętnego kierowcy]. Co pokaże 2009 r /nie wiadomo/

    Podziel się: