Prawo jazdy B

Kursy na prawo jazdy kat B Wrocław podstawowe kryteria oceny i wyboru szkoły jazdy. Zapisy Prawo jazdy kategorii B jest często pierwszym i jedynym dokumentem uprawniającym do późniejszego kierowania pojazdami. Dlatego wybór najlepszej szkoły nauki jazdy, pozwalającej przeciętnemu kursantowi zdać za pierwszym razem nie może być przeceniony. Przy okazji zaoszczędzimy parę złotych oraz unikniemy egzaminacyjnego stresu.W przypadku zadowolonego kursanta jest szansa, że poleci On szkołę jazdy swoim znajomym !!

 • Na przykładzie Szkoły Nauki i Nauki Jazdy we Wrocławiu ul. Tarnogajska 5, przedstawię podstawowe elementy oceny, które powinni uwzględnić przyszli kierowcy wybierając się na kurs kat. B. - amatorskie
 • Posiadanie nowych samochodów identycznych z WORD Wrocław - niestety bardzo trudno nauczyć się jazdy i obsługi na innym aucie niż egzaminacyjne !! [Obecnie chodzi o Renault Clio].

Galeria fotografii Clio do nauki jazdy we Wrocławiu

 • Obecność szkoły niedaleko strefy egzaminacyjnej WORD- nawet szkoły nauki jazdy z drugiego końca miasta szkolą jazdy na trasie egzaminacyjnej WORD. Szkoła blisko miejsca zamieszkania jest zdecydowanie wygodniejsza jedynie dla zajęć teoretycznych
 • Zdawalność szkoły w rankingu WORD - z pewnością pierwszorazowa zdawalność poniżej 35 % nie jest najlepszą reklamą !! Nie bardzo rozumiem dlaczego niektórzy zgadzają się zgłosić do rankingu. Należy jednak wziąć pod uwagę, że WORD-y żyją z opłat egzaminacyjnych oblanych kursantów i jest mała szansa aby coś się tutaj zmieniło.
 • Opinia kierowców, którzy już szkolili się w danym ośrodku - wydaje mi się ważniejsza nawet od rankingu WORD. Niestety szkoły niechętnie wspominają o różnych ukrytych opłatach i zawiłościach szkolenia, o czym lepiej dowiedzieć się wcześniej od znajomych.
 • Cena kursu - celowo zamieszczam na jednym z ostatnich miejsc. Niestety jest często różna od całkowitego kosztu kursu kat B, powiększonego o ukryte opłaty oraz koszt kilkakrotnych egzaminów państwowych
 • Opinie na forach internetowych - niestety jest to miejsce prania brudów przez konkurencję, poprzez tzw niezadowolonych kursantów. W zasadzie opinia zależy od wpisu firmy pozycjonującej stronę, która śledzi dane forum - szczególnie niemoderowane.
 • Pierwsze miejsce w Google !!
 • Można tylko sądzić, że właściciele szkoły równie chętnie jak do pozycjonowania strony, przykładają się do szkolenia swoich kursantów na kat B. W mojej prywatnej opinii jest to element coraz częściej decydujący o wyborze nauki jazdy
 • W zasadzie mogłoby to być na Pierwszym Miejscu, ale zdrowy rozsądek mówi nieco inaczej.
  • Lekarz medycyny pracy z Wrocławia uprawniony do badań kierowców na miejscu - z reguły jest taniej od ceny w gabinecie
  • Ponadto łatwiej poprzez szkołę skorygować ewentualne błędy na orzeczeniu lekarskim. Niestety czasami za dużo niższą cenę w szkole - orzeczenie jest terminowe pod byle pretekstem [ wada wzroku itp] - oznacza to tylko dodatkowy koszt za kilka lat.
 • Reasumując, serdecznie polecam kursy nauki jazdy w Szkole na Weigla 12 we Wrocławiu. Na dzisiejszym trudnym rynku jest to jedno z nielicznych połączeń indywidualnego podejścia do przyszłego kierowcy, połączonego z bardzo wysoką jakością nauki jazdy i kursu na najwyższym poziomie.

Ostateczny wybór należy niestety do Ciebie !!! Kurs ADR Wrocław Ceny mogą podlegać indywidualnym negocjacjom w przypadku połączenia razem kilku kursów. Np po zdanym kursie amatorskim zaczynamy ciężarówki lub motocykle itp.

Podziel się: