Badania psychotechniczne kierowców

Jeśli jesteś kierowcą zawodowym i potrzebujesz wykonać odpowiednie badania lekarskie a także psychotesty zapraszamy cię do odwiedzania naszej przychodni. Takie badania każdy kierowca powinien przeprowadzać co 5 lat, tak aby były one aktualne i można było poruszać się po naszych drogach bezpiecznie. Mamy możliwość wykonania takich badań w pracowni jaką jest Przychodnia medycyny pracy Dariusz Kraśnicki mieszcząca się przy ulicy Żernicka 215

54-514 Wrocław. Jeśli chcemy naszą wcześniejszą wizytę możemy umówić pod numerem telefonu 601 775 123 lub 693 775 123, tak aby nie czekać nie potrzebnie w kolejce. Ta pracownia pomoże nam w wykonaniu odpowiednich badań lekarskich dla kierowców zawodowych, którym to takie badania straciły ważność.

Zawsze mamy możliwość skorzystania z takich badań w tej przychodni, które wykonywane są przez wielu lekarzy specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia do ich wystawiania. Takie badania podzielone są na dwie części, w pierwszej lekarz profilaktyk potwierdza, że nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonywania przez nas zawodu, drugie zaś potwierdza brak przeciwwskazań do kierowania pojazdami o określonej kategorii prawa jazdy. Jeśli chcemy dzięki pomocy tej pracowni możemy także wykonać potrzebne dla wielu kierowców psychotesty, które to potwierdzają brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania takiego zawodu. Przychodnia psychologii transportu Dariusz Kraśnicki, która to znajduje się przy ulicy Kmicica 3  54-514 Wrocław na pewno nie obejmuje tylko swoim działaniem mieszkańców tego miasta i jego okolic,

ale zapewnia takie badania wszystkim osobom, które to chcą je właśnie w niej wykonać. Jeśli chcemy mamy możliwość przesłania faksem pod numer 71 349 38 69  naszego skierowania czy też innych potrzebnych do takich badań dokumentów, jeśli nie jesteśmy z okolic Wrocławia. Pracownia jest bardzo dobrze przygotowana do przyjmowania także dużych ilości osób chcących wykonać takie badania. Odpowiednio dobrany i dobrze przygotowany personel na pewno jest nam przydatny i pomocny w wielu sprawach. Warto wykonać takie badania lekarskie a także psychotesty w tej poradni ponieważ znajdziemy w niej wielu lekarzy specjalistów, którzy to jeśli zachodzi taka potrzeba od razu na miejscu mogą nam wykonać zarówno badania jak i psychotesty.

Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Po wykonaniu takich badań, psychotestów a także po otrzymaniu świadectwa kwalifikacji kierowca powinien udać się do wydziału komunikacji, gdzie otrzymuje odpowiedni wpis do prawa jazdy z odpowiednim kodem 95. Takie badania i odpowiednie wpisy do naszego prawa jazdy wiążą się z koniecznością wymiany prawa jazdy, którego to koszty bardzo często pokrywa nasz pracodawca. Jeśli zdecydujemy się na wykonanie takich badań, a także psychotestów w przychodni Dariusza Kraśnickiego możemy liczyć na szybkie ich wykonanie  w dość komfortowych dla nas warunkach, profesjonalne podejście do takich badań przez lekarzy a także personel medyczny, który to także zajmuje się osobami wykonującymi takie badania. Na pewno powinniśmy o wiele wcześniej umówić się na taką wizytę ustalając telefonicznie datę a także godzinę wykonania takich badań.

Od Pracownia Psychologii Transportu we Wrocławiu

Faks do Pracowni Psychologii Transportu na Kmicica 3,

71 35 39 275

Badania psychotechniczne we Wrocławiu

Inna fotka z Pracowni na Kmicica 3, nie zapomnij o rejestracji 693 775 123 lub 601 775 123 Badania kierowców Wrocław

Podziel się: