Szkoła jazdy Wrocław Nowy Dwór opinie. W Zespole Szkół Nr 3 przy ulicy Szkockiej 64 Wrocław ma swoją siedzibę Szkoła Nauki Jazdy Orion. Jej oferta / z powodu niskiej ceny/ jest skierowana do uczniów i studentów oraz kursantów mieszkających w pobliżu osiedli Kuźniki, Żerniki, Muchobór, Gądów oraz Strachowice. Często też przyjeżdżają osoby z Leśnicy i Smolca.

  • W zasadzie jest to dobra lokalna nauka jazdy, przyzwoicie kształcąca za naprawdę niewielkie pieniądze.
  • Współpracuję z Nimi od samego początku i uważam, że uczciwie przykładają się do swoich obowiązków. Oferta warta rozważenia w czasach kryzysu finansowego i niedoborów gotówki !!

Myślę, że warto zacytować motto z ich strony internetowej "Każda osoba, która ukończyła nasz kurs i została kierowcą sprawia nam dużą satysfakcję. Dlatego kładziemy duży nacisk na miłą obsługę [zarówno personel biurowy jak i instruktorzy], profesjonalizm oraz- co najważniejsze- na skuteczność nauki. " Szkolenie dotyczy tylko kategorii B i odbywa się już na Renault Clio. Wadą jest, że nie szkolą na motocykle, co z pewnością przysporzyłoby więcej klienteli. Kłopotem, dla nieznających okolicy, może być dotarcie po raz pierwszy do budynku Szkoły. Dlatego poniżej prezentuje link z dojazdem do szkoły Orion na Muchoborze / Nowy Dwór Wrocław.

Podziel się: