Gabinet: ul. Kmicica 3, Wrocław
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
 • negatywne orzeczenie lekarskie z powodu aktywnego uzależnienia

  Kierowca kat B C CE dnia: pią, 04/29/2011 - 13:42

  Dostałem negatywne orzeczenie lekarskie z powodu aktywnego uzależnienia od alkoholu art.91pkt.1 . Nie rozumiem tylko na jakiej podstawie lekarze , którzy nie mają pojęcia o chorobie alkoholowej i specjalizacji w tej dziedzinie mogą to stwierdzić i zalecają ponowne badanie za rok . Ja nie ukryłem faktu że jestem osobą uzależnioną  , nie pijącą pozostającą w pełnej abstynencji cały czas , poinformowałem iż odbyłem terapie w ośrodku uzależnień i kontynuuje dalszą terapie zaawansowaną . Na terapie zgłosiłem się z  własnej i nie przymuszonej woli aby rozwiązać mój problem . Mogłem o tym nie informować WOMP ,

  zataić ( podlegał bym wtedy odpowiedzialności karnej) ale postąpiłem w zgodzie sam ze sobą - myślałem że mam do czynienia z profesjonalistami , niestety okazało się inaczej ( przyzwolenie w narodzie do picia jest natomiast leczenia już nie ) . Nadmienię , że wszystkie badania przeszedłem pozytywnie a o negatywnym wydaniu orzeczenia zadecydowało to że pani psycholog jak i psychiatra stwierdziły krótki czas mojej abstynencji i w związku z tym zalecają powtórne badanie za rok .  Moim zdaniem jest to ich widzimisię, bo również za rok mogą stwierdzić , że coś jest nie tak . Jak można wydać orzeczenie nie mając dostatecznej wiedzy na temat schorzenia , mechanizmów jakimi ta choroba się posługuje . 

  Ma 14 dni na odwołanie i tak naprawdę nie wiem jak mam się odwołać bo dlaczego ? "MAM UDOWADNIAĆ ŻE NIE JESTEM WIELBŁĄDEM" , co mam jeszcze uczynić i na co się powołać aby otrzymać pozytywne orzeczenie .  Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie , może ktoś zetknął się z podobną sytuacją . pozdrawiam ARTUR.

 • Odpowiedz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <img> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

  Więcej informacji na temat formatowania  Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

  Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!


   

   

  We respect your email privacy

   
  Subscriber Counter


  Telefon do rejestracji
  601 775 123


  Rejestracja internetowa