Testy typu multiselekt do policji i służby więziennej Serdecznie witam i pozdrawiam. Mam zasadnicze pytanie do pana Dr. Kraśnickiego

Prawo jazdy 2012

 • Szkolenia , szkolenia zostały zakończone i proszę nie wysyłac próśb
 • Strona już tylko służy jako mini-forum wymiany informacji przez kandydatów

W poprzednim tygodniu Zdawałem

 

testy do policji z Multiselektu i oblałem, chociaż dziwię się czemu bo 2 miesiące wcześniej miałem testy do więziennictwa i zdałem je z wynikiem pozytywnym. Nie miałem nic do ukrycia, zawsze wolałem pisać prawdę,bo kłamstwo ma krótkie nogi i wychodzi na wierzch. Mam pytanie czemu oblałem test do policji gdzie pisałem prawdę. Czy jest może na to jakieś wytłumaczenie? Do więziennictwa miałem ok 720 pytań, a do policji 286 znacząco się różniąc. Z góry dziękuję za odpowiedz i poświęcony czas Z poważaniem Radosław Odpowiedź Bez wglądu w Pana rzeczywiste wyniki i odpowiedzi do tych testów, moje rozważania są tylko spekulacjami. W swojej praktyce miałem dwóch kandydatów, którzy nie zdali multiselektu, pomimo tego, że zdali za pierwszym razem i z różnych powodów nie wstąpili wtedy do policji. Obaj twierdzili, że pytania były praktycznie identyczne. Zdali dopiero po moim przygotowaniu, po analizie pytań próbnego psychotestu.

 

 • Nie jestem specjalnie przekonany, do Pana teorii pisania całej prawdy na pytania w teście.Świadczy to raczej o naiwności lub jakimś stereotypie, często powtarzanym wśród kandydatów.
 • Wprawdzie multiselekt zawiera pytania sprawdzające prawdomówność kandydata oraz sposób jego autoprezentacji , ale przesada nie jest dobra w żadną stronę. Wspomniane różnice pomiędzy testami policyjnymi a do służby więziennej mogą mieć pewne znaczenie. Być może służba więzienna miała mniej restrykcyjne podejście do kandydatów niż policja. Proszę pamiętać, że ostateczną decyzję , podejmuje psycholog więzienny lub policyjny i rzadko jest ona po myśli kandydata. Sprawdź jednym kliknięciem najlepsze

  • Sprawdź, czy wykazujesz wystarczające predyspozycje w obszarze zdolności intelektualnych do służb mundurowych

   http://www.iqtest.dk/main.swf

  • Wynik powyżej 110 świadczy o wyższych niż przeciętne predyspozycjach intelektualnych i dobrze wróży przy właściwym MS
 • Koszt jednorazowego przygotowania przez psychologa typu multiselekt -  Nie udzielamy porad internetowych i nie rozpowszechniamy testów psychologicznych w żadnej formie, szczególnie przez internet, i nie odpowiadamy na takie prośby. Zastrzegamy sobie arbitralne prawo do przygotowania tylko wybranych kandydatów , bez podawania przyczyny - decyduje autoprezentacja motywów poprzez e-mail.[przy wiadomości poprzez dział kontakt obowiązuje zwrotny e-mail] Zniżka internetowa na multiselekt, przy jednoczasowej wizycie dwóch osób z jednego rejonu Polski. Przekonali się o niej kandydaci z Olsztyna, Rzeszowa i Warszawy !! Z relacji kandydatów wynika, że standardy przyjęć do policji (z powodu niedoborów kadrowych) się obniżają. Na razie nie wiem czy dotyczy to psychotestów więc proszę o e-maile w tej sprawie. Po niepowodzeniach moich dwóch ostatnich kandydatów mam wrażenie, że testy psychologiczne i rozmowa z psychologiem, dalej są główną barierą przyjęć do policji i nie ma tutaj prostej zasady!!

  Uwaga

  • Nie przygotowujemy do testu w soboty i niedziele
  • Zapraszamy. Niestety potwierdza się moja prywatna teoria,subiektywnego wpływu ostatecznej opinii psychologa [Pań psycholog] policyjnego. Bardzo często po przygotowaniu zdają osoby mierne a nie dają rady osobnicy wybitni mający 'swoje zdanie'.
 • W związku z wieloma zapytaniami i bardzo dużym zainteresowaniem ze wschodniej ściany Polski planuję wykonanie części psychologicznej próbnego MS . Czy to ma sens i jakie będą wyniki - Czas pokaże !?

  • W tej chwili testy typu MS !!
  • Osobiście bardzo podziwiam ludzi, którzy wybierają obecnie służby mundurowe. Poza stabilną budżetową, nisko płatną pracą,Służby te niewiele mają do zaoferowania. Już niedługo emerytura od 25 lat służby /to naprawdę bardzo długo/. Jest to jednocześnie odpowiedź na pytanie "dlaczego chcę do policji czy służby więziennej" Odradzam bajki o misji pilnowania przestępców, pomocy społeczeństwu od dziecka lub inne tego typu HISTORIE. Każdy średnio rozgarnięty psycholog nie może tego słuchać po raz setny !!
  • Sam wytrzymałem w mundurze zaledwie 22 lata
  • Pensje raczej nie są wysokie, a prestiż zawodu coraz mniejszy - Vide przypadki zbiorowej odpowiedzialności za typów, którzy wieszają się w więzieniach. Kilku znajomych strażników więziennych zwracało uwagę na "ogłupiający" charakter tej służby, związany z pracą zmianową. Wymaga ona wszystkiego - oprócz jakiegokolwiek myślenia - typowe wytapianie czasu na wieżyczkach lub formalna walka z przeludnieniem w celach poprzez rotację więźniów co 29 dni.
  • Jeżeli mimo wszystko, chcesz się profesjonalnie przygotować do rozmowy z psychologiem polecam angielskojęzyczną stronę Professional job interview. Dla nie znających tego języka proponuję znaleźć coś podobnego po polsku.
 • Dla tych, którzy nie są w stanie podporządkować się rygorom służby, zarobić nieco większe niż budżetowe pieniądze, - alternatywna droga rozwoju [niestety wymagany język angielski aby zrozumieć ideę - potem już po polsku]

Podziel się: