Testy typu multiselekt do policji i służby więziennej Serdecznie witam i pozdrawiam. Mam zasadnicze pytanie do pana Dr. Kraśnickiego

Prawo jazdy 2012

 • Szkolenia , szkolenia zostały zakończone i proszę nie wysyłac próśb
 • Strona już tylko służy jako mini-forum wymiany informacji przez kandydatów

W poprzednim tygodniu Zdawałem

 

testy do policji z Multiselektu i oblałem, chociaż dziwię się czemu bo 2 miesiące wcześniej miałem testy do więziennictwa i zdałem je z wynikiem pozytywnym. Nie miałem nic do ukrycia, zawsze wolałem pisać prawdę,bo kłamstwo ma krótkie nogi i wychodzi na wierzch. Mam pytanie czemu oblałem test do policji gdzie pisałem prawdę. Czy jest może na to jakieś wytłumaczenie? Do więziennictwa miałem ok 720 pytań, a do policji 286 znacząco się różniąc. Z góry dziękuję za odpowiedz i poświęcony czas Z poważaniem Radosław Odpowiedź Bez wglądu w Pana rzeczywiste wyniki i odpowiedzi do tych testów, moje rozważania są tylko spekulacjami. W swojej praktyce miałem dwóch kandydatów, którzy nie zdali multiselektu, pomimo tego, że zdali za pierwszym razem i z różnych powodów nie wstąpili wtedy do policji. Obaj twierdzili, że pytania były praktycznie identyczne. Zdali dopiero po moim przygotowaniu, po analizie pytań próbnego psychotestu.

 

 • Nie jestem specjalnie przekonany, do Pana teorii pisania całej prawdy na pytania w teście.Świadczy to raczej o naiwności lub jakimś stereotypie, często powtarzanym wśród kandydatów.
 • Wprawdzie multiselekt zawiera pytania sprawdzające prawdomówność kandydata oraz sposób jego autoprezentacji , ale przesada nie jest dobra w żadną stronę. Wspomniane różnice pomiędzy testami policyjnymi a do służby więziennej mogą mieć pewne znaczenie. Być może służba więzienna miała mniej restrykcyjne podejście do kandydatów niż policja. Proszę pamiętać, że ostateczną decyzję , podejmuje psycholog więzienny lub policyjny i rzadko jest ona po myśli kandydata. Sprawdź jednym kliknięciem najlepsze

  • Sprawdź, czy wykazujesz wystarczające predyspozycje w obszarze zdolności intelektualnych do służb mundurowych

   http://www.iqtest.dk/main.swf

  • Wynik powyżej 110 świadczy o wyższych niż przeciętne predyspozycjach intelektualnych i dobrze wróży przy właściwym MS
 • Koszt jednorazowego przygotowania przez psychologa typu multiselekt -  Nie udzielamy porad internetowych i nie rozpowszechniamy testów psychologicznych w żadnej formie, szczególnie przez internet, i nie odpowiadamy na takie prośby. Zastrzegamy sobie arbitralne prawo do przygotowania tylko wybranych kandydatów , bez podawania przyczyny - decyduje autoprezentacja motywów poprzez e-mail.[przy wiadomości poprzez dział kontakt obowiązuje zwrotny e-mail] Zniżka internetowa na multiselekt, przy jednoczasowej wizycie dwóch osób z jednego rejonu Polski. Przekonali się o niej kandydaci z Olsztyna, Rzeszowa i Warszawy !! Z relacji kandydatów wynika, że standardy przyjęć do policji (z powodu niedoborów kadrowych) się obniżają. Na razie nie wiem czy dotyczy to psychotestów więc proszę o e-maile w tej sprawie. Po niepowodzeniach moich dwóch ostatnich kandydatów mam wrażenie, że testy psychologiczne i rozmowa z psychologiem, dalej są główną barierą przyjęć do policji i nie ma tutaj prostej zasady!!