Pacjenci medycyny pracy

 

Ile kosztuje prawo jazdy kat.E we Wrocławiu oraz województwo dolnośląskie 2010 r. Oferta kursu w Polsce dla Rodaków z zagranicy. Kluczem do sukcesu jest szkolenie na samochodzie MAN 12240 wraz z przyczepą identyczną z egzaminacyjną.

  • Zamiana Stara 1142 na Mana 12240 spowodowała zdecydowany spadek cen na kategorię E/C. Nałożyły się na to nowe przepisy na przewóz rzeczy i osób oraz ogólny zastój na rynku nauki jazdy spowodowany kryzysem gospodarczym.
  • Szkoły nauki jazdy [nie posiadające MAN-a] zdecydowanie obniżyły ceny w drugiej połowie 2008 roku, niechętnie wspominając o fakcie, że uczyły na pojazdach wychodzących z użytku, a terminy oczekiwania na egzamin na STAR-a były kilkumiesięczne
  • Pomimo niższego standardu szkolenia, cena ma jednak olbrzymie znaczenie i szkoły posiadające MAN-a również dostosowały ceny do znacznie tańszej konkurencji.
  • W tej chwili najbardziej rozsądną ofertę na rynku można uzyskać w Szkole Nauki Jazdy przy ulicy Weigla 12
  • Za 25 godzin teorii oraz 20 godzin jazdy na Man-ie zapłacisz zaledwie 2000 zł. Godzina jazdy dodatkowej kosztuje 100 zł
  • Po zdanym prawku na przyczepy kurs na przewóz rzeczy [świadectwo kwalifikacji] jest logicznym uzupełnieniem Twojej edukacji !!

Ile kosztuje prawo jazdy kat.E = 2000 zł / cena promocyjna Dla Polaków mieszkających w Zachodniej Europie / Wielka Brytania oferta intensywnych kursów na prawko w Polsce, z minimum formalności. W dobie tanich linii lotniczych nie jest to aż takim problemem, jak się wydaje na początku !!

Podziel się: