Gabinet: ul. Kmicica 3, Wrocław
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
 • Gratuluję Sukcesu

  gabinet dnia: czw, 06/09/2011 - 03:47
  Dariuszu
  Na początku Gratuluję Sukcesu!!! Bo to wielkie osiągnięcie ta Twoja website!
   
  Wielkie dzięki za te wskazówki! Mam nadzieję, że nie obrazisz się jak jeszcze będę Cię męczyć pytaniami kiedy przejdę do etapu budowy strony. Stronka jeszcze nie istnieje. Trochę mi ciężko ją utworzyć, bo pracuję na cały etat, trzeba jeszcze ugotować, posprzątać i poświęcić trochę czasu dzieciom, o mężu nie wspomnę (nawiasem mówiąc też Darek).  
   
  Na SBI trafiłam niecałe 3 miesiące temu. Zrobiłam błąd, bo od razu zapłaciłam a później dotarło do mnie, że te wszystkie informacje i e=booki są dostępne bez logowania się. Dzisiaj nawet odkryłam, że można dostać od SBI Sponsorship i robić to zupełnie za darmo przez pierwsze 2 lata:  http://www.sitesell.org/  no ale trudno.
   
  Najpierw przeczytałam wszystkie dostępne ebooki napisane głównie przez Kena. Zafascynowała mnie możliwość porzucenia stałej pracy i rozwijania businessu tworząc strony i promując produkty online.
  Przestudiowałam mnóstwo websites stworzonych przez SBI-owców. Doszłam do wniosku, że ja też mogę coś własnego stworzyć. Mam mnóstwo pomysłów i zaczęłam myśleć o czym tu pisać.
   
  Po przebadaniu różnych keywords znalazłam dużo ciekawych możliwości. Wczytywałam się dokładnie w uwagi Kena, dla mnie to geniusz. Nie jestem tak dobra w laniu wody jak to on potrafi, szczególnie po angielsku, chociaż pracuję ciągle nad moim angielskim pisanym i mam zamiar stworzyć coś w tym języku również, ale na początek żeby w ogóle ruszyć i przejść te wszystkie etapy postanowiłam,  że będzie to po polsku żeby się sprawdzić jak mi to pójdzie.
   
  Na razie za radą Kena tworzę moją content w Wordzie. Codziennie kilka stron. Moja strona na początek będzie na temat trywialny bo o psach. Mam małego Jack Russella i to on między innymi posłuży mi za temat i będzie obiektem moich zdjęć i filmów.
   
  Jest to taki mój temat treningowy i mogę tutaj po polsku dużo informacji zamieścić. Myślałam też o stronie o chemii (jestem chemikiem z wykształcenia) ale przeraża mnie pisanie wzorów chemicznych. Wiem, że strona o chemii organicznej miałaby duże wzięcie. Bardzo duże profitiblilty ma sam układ Mendelejewa ale za słaba jestem na razie na taki projekt.
   
  Po angielsku myślę zrobić stronę o zwiedzaniu Melbourne i okolic lub też o inwestowaniu w nieruchomości w Australii. Znam ten temat bardzo dobrze, tylko muszę rozruszać mój written english. 
   
  Moim marzeniem jest budować strony, móc z tego wyżyć, porzucić stałą pracę (pracuję w firmie farmaceutycznej w Melbourne), wziąć laptopa pod pachę i móc przylecieć do Polski i spędzać tam więcej czasu z moją rodziną. Moje dzieci na pewno by na tym skorzystały. Bardzo ciężko jest mi zaszczepić w nich polszczyznę będąc w Polsce kilka tygodni co dwa lata. Te websites to dla nie światełko w tunelu. Jestem pewna, że dam radę.
   
  Wiem, znam zasady. Na początku pracuję nad interesującą treścią, staram się zainteresować czytelnika tematem. Jak traffic jest już odpowiednio duży i czytelnicy sami powiększają moją website pisząc np jakieś historie o swoich czworonogach wsadzam w website Google Ads i inne handlowe gadgets. Część: Monetization dzieje się już sama bez większego naszego udziału.  
  Bardzo proszę o wyjaśnienie: co to jest BB ?
   
  Piszesz:"Po utworzeniu strony i późniejszym jej podglądzie widać, że polskie znaki zamieniają się w krzaczki." Ale ja na Twojej stronie tych krzaczków jednak nie widzę.
  Co zrobiłeś, że pozbyłeś się tych krzaczków w tekście?
   
  O nawigację to się nie martwię, tam nie muszą być polskie znaki bo tu zwykle używa się krótkich wyrazów.
   
  Nie chciałabym jednak mieć tych krzaczków w tekście bo to będzie męczyło czytelnika.
   
  Proszę wyjaśnij mi trochę jak uzyskałeś polskie znaki w content, jeżeli to da się wyjaśnić w kilku zdaniach.
   
  Czy możesz jeszcze mi powiedzieć ile osób dziennie i miesięcznie odwiedza obecnie Twoją Website?
   
  Z góry dziękuję za te wartościowe informacje i serdecznie pozdrawiam polskiego SBI-rowca !
   
 • Odpowiedz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <img> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

  Więcej informacji na temat formatowania  Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

  Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!


   

   

  We respect your email privacy

   
  Subscriber Counter


  Telefon do rejestracji
  601 775 123


  Rejestracja internetowa