Szkoła nauki jazdy Wrocław Krzyki Ośrodki Szkolenia Kierowców w Strefie Egzaminacyjnej - opinie Wrocławskie osiedle Krzyki /ze względu na lokalizację WORD Wrocław przy ulicy Ziębickiej/ jest miejscem olbrzymiej ilości szkół szkół nauki jazdy.

  • Duże znaczenie ma bliskość tzw strefy egzaminacyjnej oraz łatwość załatwienia formalności w Word-zie.
  • Oferty tych ośrodków można znaleźć na ich stronach internetowych

Szkoły o wysokiej zdawalności oraz inwestujące sporo w reklamę z reguły są nieco droższe niż te mniej znane.


 

Należy jednak podkreślić, że poza niewątpliwą zaletą zajęć praktycznych w strefie, problemem są warunki lokalowe tych szkół. Bardzo często są to przerobione hale produkcyjne lub inne budynki, które na początku służyły do czego innego. O klimatyzacji w lecie lub właściwym ogrzewaniu w zimie kursant może zapomnieć. Poniżej zaprezentuję Ośrodek na ulicy Weigla 12, boczna ulicy Ślężnej, który szczęśliwie uniknął tych problemów.

  • Zajęcia teoretyczne odbywają się w pomieszczeniach od początku dostosowanych dla kursantów
  • Trasa egzaminacyjna Word Wrocław znajduje się w pobliżu.

Zdawalność pierwszorazowa mieści się w granicach przyzwoitości. Auta do szkolenia / Renault Clio/ są wyłącznie takie same jak na egzaminach państwowych. Czas zajęć dostosowany do pracy lub nauki kursanta. Popularnością się cieszą kursy weekendowe. Szkoła prowadzi zajęcia i kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy. Dla kierowców zawodowych dodatkowo szkolenia na świadectwo kwalifikacji oraz kursy ADR. Statystycznie najwięcej szkolonych mieszka na następujących ulicach : Ślężna, Tarnogajska, Ziębicka, Armii Krajowej, Bardzka, Hubska, Orzechowa i Krynicka. Jednak ze względu na bliskość strefy jest dużo kursantów z dzielnicy Fabryczna, Stare Miasto i Psie Pole. W przypadku zainteresowania tą szkołą jazdy proszę o kontakt e-mail: info@prawojazdy.wroc.pl - lub telefoniczny

Szkoła nauki jazdy Krzyki Wrocław powrót do strony głównej.