Gabinet: ul. Kmicica 3, Wrocław
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
 • wystąpił u mnie atak padaczki

  Kierowca kat B C CE dnia: pon, 12/26/2011 - 11:30

  Mam wielki problem gdyż Prawo jazdy było jakby to powiedzieć ręką do mojej pracy aż 3 lata temu zmieniło się moje życie . Po części z mojego trybu pracy który prowadziłam i nerwów a w tamtym czasie miałam wielkie wystąpił u mnie atak padaczki pierwszy raz w życiu wcześniej było mi to obce miałam wtedy 29 lat przy ataku upadłam i dodatkowym urazem miałam pęknięcie czaszki i krwiak .

  Znalazłam się w szpitalu , miałam dokładnie 4 ataki padaczki w ciągu tyg. i na tym koniec. Krwiak wytrącił z mojego życia 4miesiące , na jednej komisji zapytał mnie lekarz czy mam prawko nie byłam świadoma o co chodzi no ale po miesiącu już tak gdy przyszło pismo o wstrzymaniu mi prawka chyba że przedstawię specjalistyczne badania lekarskie . Byłam na nich ale nawet ich nie zrobiliśmy gdyż p.Doktor od górnie powiedziała że będą negatywne gdyż leczę się na padaczkę dopiero po zakończeniu.

  Teraz mijają 3 lata nie wystąpił u mnie żaden atak padaczki przez te lata, mój lekarz po3-latach ma u mnie zakończyć leczenie tzn.etap odstawiania powoli potem badania tomografia głowy itp... Moje pytanie jest no i jak to będzie wyglądać z moim Prawo Jazdy co dalej , muszę robić cały kurs od nowa ? Jest to dla mnie bardzo krzywdzące ,że zabrali mi równam się przestępcą albo pijakom którym się zabiera ? Justyna

 • Odpowiedz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <img> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

  Więcej informacji na temat formatowania  Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

  Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!


   

   

  We respect your email privacy

   
  Subscriber Counter


  Telefon do rejestracji
  601 775 123


  Rejestracja internetowa