Gabinet: ul. Kmicica 3, Wrocław
Rejestracja: 601 775 123
dr n. med. Dariusz Kraśnicki skype
 • Wazelina

  Kierowca kat B C CE dnia: pią, 02/01/2008 - 13:23

  Te stronki bałwochwalcze o tym ośrodku aż dziwne... samo miodzio a doktorek który na swoich stronach tak chwali ośrodek ma 70 zł od głowy za badanie więc co może innego pisać???
  To niezły wazeliniarz i chyba dostaje dodatkową kasę od właścicieli za reklamę i to co wypisuje!!! Tego nie da się czytać taki miód żygać się chce.

  Odpowiedź

  • Cieszy mnie bardzo cięta emocjonalnie reakcja sfrustrowanej konkurencji. Ktoś kto korzystał z polecanych przeze mnie szkół nauki jazdy, wie dobrze jakie tam są ceny moich usług i o ile ta Osoba mija się z prawdą[Czyli raczej nie jest to absolwent ośrodka - bo badanie jest przed rozpoczęciem kursu - a informację o cenie badania na prawo jazdy detalicznej ma po prostu z mojej strony ].
  • Swoją drogą, nikt nikomu nie broni pisać peany o swoich najlepszych szkołach a WEB jest najtańsza i najlepsza do tego celu !! Jeżeli nie potrafimy napisać sami [bo np; nie ma o czym a szkoła ma kiepską zdawalność], to mogę polecić parę firm tworzących a następnie promujących strony internetowe [Swoje promuję osobiście, po prostu uczciwie i sumiennie opisując to, co robię najlepiej].

   Przy odrobinie chęci czołowe miejsca w rankingu zdawalności Word [lub Google] są w zasięgu każdej wrocławskiej szkoły - nawet dla mojego krytyka. Zdrowa konkurencja może być tylko z korzyścią dla kursantów - zdawalność najlepszych szkół rośnie od kilku lat!!. Czołowe szkoły różnią się w rankingu zaledwie o kilka procent, a wysoka zdawalność WORD jest najlepszym magnesem przyciągającym kursantów !! . Niestety jest to równoznaczne z koniecznością podniesienia poziomu szkolenia w swoim ośrodku.

   Okazuje się, że w około 90 % kursanci w moich szkołach kierowali się opinią kierowcy, który był absolwentem danej szkoły. Rzadziej kryterium miejsca zamieszkania blisko szkoły lub internet. Decyzja naprawdę należy do Państwa !!

    Niestety, podczas gdy najlepsze w rankingu szkoły muszą ograniczać nabór kursantów, to słabe z trudnością zbierają chętnych na spotkanie organizacyjne !!

    Oczywiście, nawet moje badanie lekarskie oraz najlepsze w rankingu zdawalności szkoły nauki jazdy, nie są automatycznym gwarantem sukcesu. To samo dotyczy każdej innej działalności czy uczelni. Mogę jednak zagwarantować, że firmy z którymi współpracuję prowadzą osoby podchodzące z pasją do tego co robią,
    a tylko Twój SUKCES to nasz Atut i pomaga być krok przed konkurencją.

 • Odpowiedz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <img> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Linki będą posiadać atrybut "nofollow".

  Więcej informacji na temat formatowania  Zapisy  do mojego "Prawko" Newslettera

  Psychotesty,badania lekarskie i wiele innych!!


   

   

  We respect your email privacy

   
  Subscriber Counter


  Telefon do rejestracji
  601 775 123


  Rejestracja internetowa