Strona w trakcie reorganizacji.
Prosimy o wizytę w późniejszym terminie.

Psychotesty do policji - MS i inne testy

 • Na razie szkolenia zostały zakończone
 • Strona już tylko służy jako mini-forum wymiany informacji przez kandydatów

Poniżej opis podobnego przypadku kandydata po próbnym teście typu MS.

Prawdopodobnie został zdyskwalifikowany za 3 do 5 błędnych odpowiedzi. Kandydat poniżej uzyskał 97 % możliwych punktów w teście na inteligencję !!!. (Autor strony uzyskał 90 % w tym samym teście - przy normie od 85 %) Piszę do Pana, ponieważ staram się do pracy w Służbie Policji, a mam problem ze zdaniem egzaminu psychologicznego multiselekt. Mieszkam w województwie zachodniopomorskim. W tym roku będzie to moja trzecia próba. Co roku zaliczam egzamin z wiedzy ogólnej i sprawnościowy a na multiselekcie się kończy. 08 grudnia 2007 roku byłem na egzaminach w Szkole Policji w Pile i nie długo mogę się spodziewać wezwania na psychotesty.

Wiem, że praca w Policji nie jest łatwa, ale wszystko sobie przemyślałem . Nałożone obowiązki przez przełożonych, dyscyplina i odpowiedzialność temu między innymi należy sprostać. Przez parę lat pracowałem w ochronie, posiadam pozwolenie na broń oraz broń gazową. Nigdy nie użyłem jej nie zgodnie prawem, ponieważ prawo jej użycia, metody przechowywania i postępowania z nią są mi znane. Mam z pewnością wiele zalet które pozwolą podnieść mi ciężar odpowiedzialności jaki łączy się z pracą w Służbie Policji. Jak już pisałem jest to moja trzecia próba , więc tym razem chciałbym pozytywnie przejść przez ten etap. W związku z tym chciałbym prosić Pana o pomoc i umówić się na wizytę w Pańskim gabinecie gdzie uzyskam fachową pomoc.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. z poważaniem: Niestety kandydat ten nie zdał MS pomimo przygotowania-

wydaje mi się, że zadecydowała końcowa opinia psychologa policyjnego. Psychotesty Poniżej autentyczna wypowiedź innego kandydata (kandydat z Podlasia) do policji - zdał za czwartym razem !! Dobry wieczór Panie Doktorze. Dzisiaj miałem badanie MS, i jeszcze nie wróciłem do domu jak zadzwoniono do mnie z informacją że zdałem, na razie nie wiadomo ile punktów, ale najważniejsze że w końcu za czwartym razem się udało. Warto było zainwestować w wizytę u Pana w gabinecie i podróż ponad 600km. Dziękuję za poświęcony czas i wskazówki odnośnie rozwiązywania testu. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej. Piotr Do poczytania recenzja prasowa na temat Świadectwo kwalifikacji Wrocław [przy wiadomości poprzez dział kontakt obowiązuje zwrotny e-mail] Uwaga

 • Nie przygotowujemy w soboty i niedziele
 • W miesiącu lipcu i sierpniu przygotowanie do MS odbywa się wyłącznie drogą internetową. Prawdopodobnie po wakacjach [z uwagi na brak czasu i spore zainteresowanie] internet będzie dominującą formą rozwiązywania tego testu. Zapraszamy!!
 • Uwagi osoby, która zdała MS
 • Prosił mnie Pan o uwagi to pisze: Na liczenie tych kwadracików wyciętych z kostki było bardzo dużo czasu, można było je liczyć nawet po kilka razy -to było bardzo łatwe Były też ilustracje i trzeba było zapamiętać jak najwięcej szczegółów, bo potem pokazany był wycinek z tej ilustracji i trzeba było odpowiedzieć, czy był dany fragment czy nie. -np. ilustracja pokazywała czterech mężczyzn grających w karty w jakimś barze, bardzo dużo szczegółów do zapamiętania, a zapytali sie czy na ścianie było gniazdko. To na refleks z figurami było też proste. -wystarczyło rozłożyć palce na klawiaturze, żeby pokryć klawisze od 1 do 6 i podstawa nie patrzeć się już na swoje palce, tylko na monitor . Ja np. zrobiłem 27 a byli goście co robili po 7.

  Było też pytanie np. Czy jesteś sumienny? i trzeba było wybrać jeden z sześciu wariantów odpowiedzi: 1- Tak i ludzie tak sądzą. 2- Nie i ludzie tak sądzą. 3- Tak lecz ludzie tak nie sądzą. 4- Nie lecz ludzie tak nie sądzą. 5- Zdecydowanie tak. 6- Zdecydowanie nie. Po MS jest rozmowa z psychologiem, trzyma wydruk z MS i zada nieraz to samo pytanie co było na MS. - jednak w moim przypadku ta rozmowa należała przyjemności.

  • Inna osoba, która przeszła MS

  Na teście do policji uzyskałam: - inteligencja - 100%, - zachowania społeczne - 0%, - stabilność - 0%, - postawa w pracy 84%, psycholog po rozmowie powiedział mi, że ocenia mnie bardzo dobrze i dopiero po wpisaniu swoich spostrzeżeń po rozmowie do komputera, i przetrawieniu tego przez komputer będzie znany wynik. Przyznam, że już straciłam nadzieję, bo naczytałam się na ifp, że tak naprawdę psycholog nie wiele może zdziałać, jak test pójdzie kiepsko, ale jednak nie do końca tam mieli rację. Jeśli chodzi o sam test to np. z 4 pytań matematycznych zrobiłam dobrze tylko 2, mimo że były banalnie proste / stres, mało czasu/, sześciany trudno mi ocenić czy dobrze. Przy figurach oczywiście zastosowałam się do Pana sugestii i zawsze podawałam więcej, niż zrobiłam poprzednio.

 •  
 • Przygotowałam się, jeśli chodzi o moje wady i zalety. Nie chodzi tu o samo ich wymienienie, ale także kiedy pomagają mi w życiu /zalety/ lub kiedy utrudniają mi życie /wady/, jak sobie z nimi radzę. Szczególnie jeśli chodzi o wady to byłam konsekwentna przez cały test i potem w rozmowie. Jeśli chodzi o wady i zalety, to pytania się powtarzają na końcu i na początku, i tu łatwo się pogubić. Trudno mi wywnioskować, które zadania odpowiadały za Zachowania społeczne i Stabilność i dlaczego tak kiepsko to wypadło. Badania na prawo jazdy kat C Wrocław W ostatnich opiniach osób, które nie zdały MS jest podnoszona rola, uznaniowości Pań psycholog policyjnych oraz czasami młody wiek i brak doświadczenia tych psychologów [wymaganego do podobnego orzecznictwa, np do pozwolenia na broń]-w zasadzie brak możliwości odwołania zgodnego z Ustawą o Zawodzie Psychologa. Bezkrytyczne opieranie się na wyniku testu - bez próby podjęcia swojej diagnozy. W sumie nic dodać nic ująć. Policja nie potrzebuje zbyt inteligentnych

Podziel się: